Terapeuter tilknyttet DFTI

Søger du/I en terapeut til familiesamtaler, parsamtaler eller individuelle samtaler, så henviser vi til vores tilknyttede undervisere, der alle er erfarne familie- og psykoterapeuter. Find en terapeut herunder eller download listen her »



AARHUS
Gerda Rasmussen
Mail: gerda.rasmussen@dfti.dk
Tlf. 61 28 84 74
Gerda Rasmussens profil »

Svend O. Andersen
Mail: svend.o.andersen@dfti.dk
Tlf. 22 30 15 44
Svend O. Andersens profil »

Niels Elkjær Krog
Mail: nielselkjaerkrog@gmail.com
Tlf. 29 27 18 91
Niels Elkjær Krogs profil »

ODDER
Grethe Vejs
Mail: grethe.vejs@dfti.dk
Tlf. 21 63 88 41
Grethe Vejs profil »

SKIVE
Solveig Outsen
Mail: solveigoutsen@gmail.com
Tlf. 61 78 30 70
Solveig Outsens profil »

ESBJERG
Birgit Juhl
Mail: birgit.juhl@dfti.dk
Tlf. 40 37 11 95
Birgit Juhls profil »

KOLDING
Janne Thiel Doctor
Mail: janne.thiel.doctor@gmail.com
Tlf. 91 54 35 45
Janne Thiel Doctors profil »

HADERSLEV
Dorte Sjögren
Mail: dorte@familieraadgiverne.dk
Tlf. 61 65 27 72
Dorte Sjögrens profil »

Steen Østrup
Mail: steen@familieraadgiverne.dk
Tlf. 61 65 34 62
Steen Østrups profil »




KØBENHAVN
Britt Lyneborg Lassen
Mail: britt.lyneborg@dfti.dk
Tlf. 51 26 80 10
Britt Lyneborg Lassens profil »

Pernille Hytte Bisgaard
Mail: pernille.h.bisgaard@dfti.dk
Tlf. 28 22 04 85
Pernille Hytte Bisgaards profil »

Lise Kramer Schmidt
Mail: lisekramers@gmail.com
Tlf. 22 19 38 40
Lise Kramer Schmidts profil »

Stina Krakau
Mail: stina@krakau.dk
Tlf. 22 36 22 51
Stina Krakaus profil »

Anne Qvist
Mail: terapi@aqvist.dk
Tlf. 40 45 60 88
Anne Qvists profil »

GILLELEJE
Jette Knudsen
Mail: jettekn@mail.dk
Tlf. 21 64 29 31
Jette Knudsens profil »

NÆSTVED
Dorte Jensen
Mail: dorte@dj4700.dk
Tlf. 26 36 31 76
Dorte Jensens profil »